Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 14 paź' 19
Wyjazd 15 paź' 19
TripAdvisor

01.04.2019

Zmiana nazwy i logotypu

Kochani Goście! Biorąc pod uwagę Wasze sugestie postanowiliśmy zmienić nazwę i logotyp naszego Hotelu.

 

Nowe logo wychodzi na przeciw współczesnego świata i całkowicie zrywa z przeszłością. Cały nasz obiekt od zawsze był strefą wolną od dymu tytoniowego, zarówno z papierosów tradycyjnych jak i elektronicznych. Tym samym nazwa Hotelu budziła wątpliwości. Nikt nie wiedział skąd się wzięła i co oznacza. Nie szczególnie informowaliśmy naszych Gości, iż Hotel-już-nie-Tobaco mieści się na terenie dawnych zakładów tytoniowych Łódzkiej Wytwórni Papierosów.

Wiszące w restauracji czarno-białe, nieco wyblakłe, zdjęcia robotnic i robotników przy taśmach produkcyjnych nie budziły żadnego zainteresowania odwiedzających nas Turystów. Natomiast reprodukcje opakowań po Popularnych, Klubowych, Egipskich czy Łódzkich były zaledwie ciekawostką i tłem do selfie wrzucanych na instagrama i pinterest. Do tego gablotka z oryginalnymi pudełkami oraz księgami i medalami z czasów PRL, mimo że podświetlona, przegrywała popularnością z ustawioną nieopodal darmową kawą i herbatą.

Z pewnością nie pomagała nam także nazwa nagrodzonego statuetką Modernizacja Roku 2016 osiedla Tobaco Park, na którym znajduje się Hotel, a które obejmuje także biura, sklepy, mieszkania oraz oryginalne lofty.

Zagubieni Turyści korzystający z Google Maps, często nie potrafili także odpowiednio zlokalizować najbliższego przystanku - Tobaco Park - dla linii tramwajowej nr 12, łączącej Hotel z super nowoczesnym Dworcem Łódź Fabryczna.

Wszystkie te niedogodności i przeciwności losu są już za nami.

Przedstawiamy wam: HOTEL NO-SMOKING

Zielony, ekologiczny, minimalistyczny, futurystyczny. 
Po co nam przeszłość. Żyjmy przyszłością!

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij