Hotel Tobaco
European Property Awards World Travel Awards
Przyjazd 14 paź' 19
Wyjazd 15 paź' 19
TripAdvisor
Wigilia firmowa

Wigilia firmowa

Wiemy, jak bardzo wyczekiwany jest koniec roku przez Twoich pracowników. To czas podsumowań, wspomnień, wręczania upominków, nagród i podziękowań oraz czas planowania nowego roku. Wykorzystaj tę szansę do zbudowania zespołu, wzmocnienia już istniejących więzi oraz docenienia ciężkiej i efektywnej pracy każdego z osobna i wszystkich razem. Świętuj te wyjątkowe chwile w Hotelu Tobaco.

W Hotelu Tobaco już od sierpnia przygotowujemy się do tego niezwykłego okresu. Przejechaliśmy Ziemię Łódzką wzdłuż i wszerz, by wydobyć z niej to co lokalne, unikatowe i przyjemne. Stworzyliśmy pyszne menu, zaplanowaliśmy kalendarz wydarzeń, a nawet ręcznie wykonaliśmy cześć ozdób świątecznych.

Pomożemy Ci zaplanować idealną uroczystość i podsuniemy pomysły urozmaicenia zabawy muzyką, grami zespołowymi lub degustacją.

Organizując przyjęcie w Hotelu Tobaco, możesz mieć pewność, że każde spotkanie będzie celebracją chwili i długo wspominanym wydarzeniem. 

 

Twój #TobacoTeam

 

Pobierz wersję w pdf.

Lub napisz do nas od razu! sprzedaz@hoteltobaco.pl

newsletter
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij