Czerwcówka w Łodzi – długi weekend, który smakuje latem
Meal plan Breakfast
In force 03.06.2026 - 07.06.2026
Czerwcówka w Łodzi to idealny moment, by złapać oddech przed wakacjami. Długie dni, ciepłe wieczory i miejska energia sprawiają, że to jeden z najlepszych terminów na city break.
Dlaczego Łódź w czerwcu?
Miasto żyje plenerowymi wydarzeniami, ogródkami restauracyjnymi i zielenią parków. To świetny czas na spacery Piotrkowską, wizyty w muzeach i odkrywanie kulinarnej mapy Łodzi. Arche Hotel Tobaco daje Ci elastyczność – możesz zostać na jedną noc lub przedłużyć pobyt i zapłacić mniej. To idealna opcja dla tych, którzy chcą połączyć odpoczynek z miejskim stylem życia.
Oferta specjalna:
- pobyt od czwartku 4.06 do niedzieli 7.06
- rosnący rabat od 10% do 30% w zależności od długości pobytu
- noclegi w Arche Hotel Tobaco Łódź
- śniadania w Restauracji u Kretschmera
Czerwcówka w Łodzi to początek lata – spokojnie, stylowo i w dobrym rytmie.
Important information
Arrival:
Arrival from 14:00
Departure:
Departure by 12:00
Parking - info
Parking hotelowy jest płatny dodatkowo (50,00 zł/samochód osobowy/doba). Miejsca parkingowe nie podlegają wcześniejszej rezerwacji - obowiązuje zasada dostępności do wyczerpania miejsc. Alternatywnie - na odcinku przy ul. Kopernika, przy której zlokalizowany jest obiekt obowiązuje miejska strefa parkowania (płatna).
Children
Children up to 3 yrs. stay free on existing beds.
Animals
Pets are accepted. Additional charges may apply.
Accepted methods of payment:
Book online
from PLN 213 /night
Best offers only on our website
Instant booking confirmation
Transaction security